НАВА «Рута» 15 років

НАВА "Рута"
з Ювілеєм

Вокальний ансамбль

 Вашковецького медичного коледжу БДМУ існує більше 15 років. Назва колективу «Рута» походить від однойменної пісні славетного земляка, композитора Василя Михайлюка.

Засновником і першим керівником ансамблю був талановитий хормейстер Олександр Лупул. Саме під його керівництвом в грудні 2010 року «за вагомий» внесок у розвиток української культури, високий художній рівень та виконавську майстерність ансамбль «Рута» удостоєно звання «Народний аматорський колектив».

НАВА «Рута» — неодноразовий учасник Міжнародного фольклорного фестивалю «Буковинські зустрічі» у Польщі, Румунії та Україні; Лауреат Міжнародних гуцульських фестивалів, переможець Обласних фестивалів «Рідна пісня», «Чисті роси», «Пісенний краю Буковино» та ін..

НАВА «Рута» — Лауреат районної премії ім. В.Михайлюка.

В творчому доробку ансамблю буковинські, гуцульські та українські народні пісні, пісні в обробці М.Леонтовича; пісні нашого земляка Василя Михайлюка та ін..

Існує та постійно розвивається талановитий колектив завдяки справжнім поціновувачам мистецтва директору коледжу Миколі Сащуку та заступнику директора з виховної роботи Олегу Сащуку.

З березня 2011 року керівником НАВА «Рута» є Орися Сірецька.

Добавить комментарий