Майстер-клас у Вижницькій гімназії

 

18 листопада 2021р. студенти Вашківецького медичного фахового коледжу провели майстер клас базової серцево-легеневої реанімації для учнів 5(9)-х та 6 (10)-х класів Вижницької гімназії.

 Студенти ІІІ-ІV курсів Богдан Павлюк, Володимир Боднарук, Тарас Фантух, Максим Перепелиця, Василь Маковей, продемонстрували методику проведення базової серцево-легеневої реанімації та особливості надання невідкладної домедичної допомоги при ураженні електричним струмом, утопленні, попаданні стороннього тіла в дихальні шляхи. Учні та викладачі гімназії з інтересом та завзятістю, під контролем студентів-медиків, відпрацьовували навики серцево-легеневої реанімації на муляжах та тренажерах, обладнаних навчальною комп’ютерною програмою. Реанімаційні заходи тривали до появи дихання та серцебиття у потерпілого. До організації майстер-класу були залучені викладачі коледжу: завідуючий циклом хірургічних дисциплін Є.І. Голояд, завідуюча циклом медсестринських дисциплін Н.Г. Сащук, технічну підтримку надавав Олександр Білокрилець.

Такий захід формує відповідальність за прийняті рішення та розуміння цінності людського життя і є корисним, як для учнів гімназії так і для студентів медичного коледжу.

Хочемо подякувати директору гімназії Лучику Назарію Тарасовичу за організацію навчально-просвітницького заходу.