Вашковецький медичний Фаховий Коледж

Благодійна діяльність

Благодійна діяльність

000 

 

Підготовка медичних працівників у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ базується на основному християнському принципі – любові до ближнього.

 

 

 

В своїй роботі первинна організація Червоного Хреста Вашковецького медичного коледжу керується основними принципами діяльності: людяність, неупередженість, нейтралітет, незалежність, добровільність, єдність мети, універсальність.

Викладачі та студенти – члени товариства Червоно Хреста на протязі останніх років приймали участь у акціях Червоного Хреста:

  • Всесвітньому дню людей похилого віку;
  • Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ/СНІДом;
  • Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом (проведення конференції);
  • Міжнародному дню донора.

Займалися просвітницько-пропагандистською діяльністю, щодо здорового способу життя, попередження розповсюдження шкідливих звичок, профілактики соціально-небезпечних хвороб.

Проводили:

  • волонтерську роботу по наданню допомоги одиноким, хворим, малозабезпеченим людям похилого віку;
  • благодійні заходи;
  • надавали шефську допомогу школі-інтернату, дитячому будинку;
  • вивчали історію створення товариства Червоного Хреста та пропагували ідеї та принципи його роботи;
  • збирали членські внески.

  

Студенти-волонтери проводять геронтологічний патронаж і надають допомогу одиноким, хворим, малозабезпеченим людям похилого віку.

Студенти використовують знання етапів сестринського процесу, вивчають проблеми, планують і надають допомогу: готують продуктові набори, допомагають в обробці присадибної ділянки, зборі врожаю, купляють продукти, ліки, проводять найпростіші медичні процедури.

 

123

 

1-3 жовтня 2018 р. студенти прийняли участь в благодійній акції присвяченій Дню людей похилого віку та роздали продуктові пакети жителям м. Вашківці похилого та старечого віку з групи соціально-незахищених.

У грудні студентський парламент організував збір коштів на лікування хворої дитини випускника коледжу на суму 4000 грн.

Надана допомога студентці коледжу(сироті) на суму 2000 грн.

 

Студенти щороку прибирають могили воїнів Великої Вітчизняної війни.

4

 

 

Студенти відвідали благодійний концерт заслуженого артиста України Святослава Края, що відбувся в нашому навчальному закладі та зібрали 3000 грн на лікування важкопоранених бійців, воїнів АТО.

 

56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До Дня боротьби зі СНІДом та підтримки ВІЛ-інфікованих у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ, силами студентської ради під керівництвом Валентини Штодлер, були проведені:

— виховний захід по профілактиці ВІЛ/СНІДу;

— опитування студентів про шляхи інфікування та профілактики СНІДу;

— виготовлені студентами червоні стрічки, як знак солідарності з ВІЛ- інфікованими людьми;

— проведено обстеження на ВІЛ всіх бажаючих за допомогою швидких тестів, працівниками обласного Центру СНІДу — Наталією Ференс та Валентиною Мочульською. Анонімно та безкоштовно було обстежено 62 людини з числа студентів та жителів міста Вашківці.

— прочитана лекція лікарем центру СНІДу — Наталією Ференс про проблеми СНІДу в країні та області, шляхи розповсюдження та профілактики ВІЛ-інфекції.

— студенти І та ІІ медсестринських курсів показали підготовлений флешмоб під керівництвом студентки ІІ курсу Марії Гуцул.

— студентська рада презентувала відео-звернення до студентів «Цінуй своє життя!».

 

 

7 

 

Директор медичного коледжу, к. м. наук Микола Сащук запросив долучитися до акції всіх студентів, щоб донести правдиву інформацію про наслідки цієї, небезпечної для життя хвороби.

 

8 9

10 11

 

Вже стало багаторічною традицією проводити День донора у Вашковецькому медичному коледжі. Протягом 12 років двічі на рік студенти стають донорами.   11 квітня 2019 року 20 студентів здали кров у КМУ «Вижницька ЦРЛ».  На рахунку студентів медичного коледжу БДМУ  — 7,6 л крові ( протягом 2018-2019 рр. – 17,6 л), яка служитиме для потреб медичних закладів України. Варто зазначити, що 18 студентів здавали кров повторно .

 

12 13

14 15

 

2 квітня 2019 року у Вашковецькому медичному коледжі БДМУ була проведена студентська конференція на тему: «Здоровий спосіб життя – профілактика захворювань».  

 

16

 

 

В конференції прийняли участь 24 cтуденти ІІ м/с (9). Студенти підготували доповіді, які пропагують правила здорового способу життя, використовуючи раціональне харчування, загартовування, рух, профілактику шкідливих звичок, психічну саморегуляцію. Для своїх доповідей студенти, використовували презентації, аудіо та відео матеріали.

 

17 18

19 20

 

 

В квітні 2019 року проведена науково-студентська конференція на тему: «Силікотуберкульоз». В конференції прийняли участь студенти ІІІ — ІV курсів відділення «Сестринська  справа» та «Лікувальна справа» з презентаціями:

 

21 22 23

24 25 26

 

Кожного року студенти та викладачі здають внески в товариство Червоного Хреста. В 2019 році було здано коштів на суму 1800 грн.

Студенти вивчають історію розвитку та становлення Червоного хреста, ефективність роботи обласного та районного товариства Червоного Хреста.

Ми сподіваємося, що приймаючи участь у волонтерській роботі, надаючи благодійну допомогу, студенти будуть доброчесними медичними працівниками.